Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az MSN Discoveryben meg az...

Az MSN Discoveryben meg az MSN Plusban mennyire lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Sok dologra jók, de én csak egy dologra vagyok kíváncsi. Mutatja, hogy a partnerem törölt-e az msn-jéből. De mennyire lehet ezeknek hinni? Azokhoz a partnereimhez is azt jelzik, hogy töröltek, akik biztos nem tették. És ahhoz például, amelyiket én kértem meg, hogy tiltson és töröljön le engem, ahhoz azt jelzik, hogy nem törölt, fent vagyok a listáján, pedig nem. Lehet ennek a 2 programnak hinni?
2010. jan. 15. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Az msn plus az szerintem jobb, nekem volt, hogy mindkettő volt, de a discoveryvel csak a bajom volt. Szerintem a Plus-nak lehet hinni, legalábbis eddig aki leadott, az tényleg le is adott, és nem hazudott.
2010. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik szarabb, mint a másik, mert rengeteg vírus ezeken keresztül jut a gépre. De a sok divatember ezzel mit sem törődik, pedig számtalan figyelmeztetés szól erről. Így aztán gyakran szívnak, én meg csak kacagok rajtuk és nem értem őket. Csak meg kell nézni az ezzel kapcsolatos kétségbeesett kérdezők számát.
2010. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!