Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sapphire Radeon 9600 Pro...

Sapphire Radeon 9600 Pro 256MB videókártyához melyik driver kell?

Figyelt kérdés
Iagzából nem tudom hogy az ATI driver jó-e hozzá de olyan mint ha nem teljes erő be dobással dolgozna. Volt egy ATI radeon 9550-em szintén 256-os és elvileg mind a 2 128bit-es és azzal még is több volt az FPS-s a játékokban jóval több de az fel mondta a szolgálatot. Tudom hogy ezek a videókártyák nem igazán valók játékra de jelenleg ezzel kell gazdálkodnom. Persze amikor ki cseréltem újra raktam a gépet és le szedtem az ATI oldalról egy drivert ami azt írja hogy ATI Radeon 9600/9550/9500 XT de nem tudom hogy ez jó-e ehhez a videókártyához és már kerestem mást de nem igazán találtam. Hogy ha tudna nekem valaki egy ehhez a videókártyához egy Win7-re való drivert linkelni azt nagyon meg köszönném vagy bármilyen segítséget elolvasok hogy valahogy tudnék-e gyorsítani rajta. Más nem lett ki cserélve csak a videókártya és még is kb 20-30 FPS-et vesztettem a játékokban. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 30. 13:27
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Win7 32-bit: [link]

Win7 64-bit: [link]

2014. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na hát ugyan ez van fent akkor mindegy :) Azért köszönöm a választ és a linket. De még mindig nem tudom hogy mitől vesztettem fps-t :/
2014. aug. 30. 14:33
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Például attól, hogy egy fos elavult platformra Windows 7 -et telepítettél.
2014. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mivel az XP-re már nem jön ki semmi frissítés ezért sok oldalt be se hoz és SSL-et hibát ír és úgy tudom hogy már a Win7 kevesebbet szív le a gépből és még a VGA-t is gyorsítja elvileg. ezért inkább Win7-et raktam rá és az előző VGA-val is win7 volt rajta ugyan ezzel az alkatrészekkel
2014. aug. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!