Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Push üzenetet hogyan lehet...

Push üzenetet hogyan lehet tiltani?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. Küldözgetnek nekem folyton push üzenetet, amivel nem is lenne gond, habár fogalmam sincs hogy mászott a telóra alkalmazás, mikor már jó ideje csak a régi alkalmazásaim vannak, lehet valahova, véletlen felreggeltem, mind1 is, viszont az a problem, hogy most megjött a telefon csekk, és +11 ezer van rajta 'emelt díjas' sms-ek miatt. Egyet nem küldtem nem is fogadtam viszont csak arra tudok gondolni, hogy ezen push üzenetek miatt van. Erre valami megoldást valaki, ha tudna az nagyon jó lenne. Az jut csak eszembe, hogy egyesével letörlöm az alkalmazásokat, de azért van ilyen telom, hogy azért legyen rajta alkalmazás, és az nem megoldás, mert nem tudom melyik csinálja. A szám amiről jön, az a 16060, aminek kicsit utána néztem és nem lehet letiltani sem. Nos az vajon segítene, ha leszednék egy tiltó alkalmazást? Mármint olyat amivel ezeket az üzeneteket letilthatom, vagy az csak annyi, hogy az üzenetet ugyanúgy küldik csak a telo, nem jeleniti meg. Kérlek segítsetek elég komlex probléma tudom, de az ügyfélszolgálatnál sem tudtak mit csinálni, már letiltattam az emelt dijas sms-eket meg minden de ezek push üzenetek. Mind1 nem értem már az egészet, és nagyon idegesítő, hogy a semmire fizessem ki a 11 ezret havonta?? Köszönöm aki végigolvasta, és ha válaszoltok és tudnátok segíteni, akkor nagyon hálás lennék :)

#probléma #Android #tiltás #Push tiltás #tiltó programok
2014. okt. 10. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hard resetet csinálj a telódon ha alkalmazás okozza akkor megoldja de elötte ments le mindened
2014. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megint én vagyok szerintem ezt kaptad el

[link]

2014. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a problémát végülis sikerült megoldani, megtaláltam a regisztrálos dolgot, és válasz kelett rá, meg ilyenek, azért köszönöm :)
2014. okt. 23. 18:21
 4/7 icceman válasza:
Ugyanez a probléma adódott, 16016- ról küldözgetnek üzeneteket nagyon drágán. Hogyan sikerült leállítani?
2015. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 icceman válasza:
16060-ról
2015. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
basszus ugyanez a problémán, hogy oldottátok meg?? nekem is erről a számról jön folyton
2015. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabados rezsőné válasza:
Sziasztok a én is kaptam push üzeneteket meg jó nagy számlát.én küldtem a16060.ra egy STOP.üzenetet,és vissza irták,hogy köszönjük.Remélem ezzel be is fejeződöt .
2015. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!