Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha túlmelegedik a...

Dognose70 kérdése:

Mit tegyek ha túlmelegedik a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy samsung galaxy S5-öt és nagyon megvagyok vele elégedve, remek telefon,kiváló... egy gondom van vele. Mostanában elég gyakran van az hogy hamar tulmelegszik a hátlapja és letöltöttem ezt a clean master nevű appot ami ilyen virusitos,telogyorsító okosság és amikor a memoriagyorsításra megyek (mikor érzem hogy meleg a készülék) állandoan ilyen 50-56 CPU celsius fokokat ir ki és hogy gyorsan hűtsem le és hagyjam békén 5 percig mert kárt okozhat a készülékben,és nekem az lenne a kérésem hogy normális ez e hogy 10 perc játék után 50 C-os a CPU vagy esetleg van e egy program ami korrigálni tudná ezt. Válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. okt. 11. 22:50
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Nemhiszem hogy agódnod kéne nagy hütörendszer nem fér el kishelyen
2014. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vidd vissza, és panaszkodj
2014. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Mobilon nehéz keresgélni de a cpu hoz 125fokot irtak(laptopokban is sok 100fok körülit bir) 50 fok ehez képest csepet se veszes
2014. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak akkor mért írja hogy túlhevült ha csak 50 fokos? Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 12. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet tudni hogy a telefonok hogy bírják a nagyobb hőt. Ez egy átlag adat, kb. minden készülékről. Vedd lejjebb a fényerőt, lassabban fog melegedni. És majd ne lepődj meg azon se, ha hamarabb lemerül miután melegszik. (ha már melegszik a telefon akkor már hőt is termel ami nagyobb energiaveszteséggel jár)
2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!