Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógépes probléma?

Számítógépes probléma?

Figyelt kérdés
Történt hogy játszok egy játékkal (végis is mindegy hogy melyikkel mert azóta mindegyivel gond van azóta) és egyszercsak amikor balra futottam lefagyott,semmitsem tudtam csinálni szóval miutánn már sokadjára próbáltam és nem ment jött a CTRL+ALT+DEL és bezártam.Eddig semmi gond.Majd következőre másnap magától ment a karakterem balra.Átállítottam a billentyűket hogy ne azzal a paranccsal csinálja a mozgást de még mindíg.Majd !KIHÚZTAM A BILLENTYŰZETET ÉS AZ EGERET! ami miatt ez lehet és még akkor is csinálta minden játékomnál.Most akármit csinálok minden balra megy de csak játékoknál mert most hogy írok és netezek minden jó.Legyetek szivesek segítsetek.Előre is köszönöm.

2014. nov. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Vírusirtás?
2014. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvolt talált is 10db kissebb vírust ki is javította de nem jó..Maradt ugyan az.
2014. nov. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!