Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék ingyen letölteni,...

Szeretnék ingyen letölteni, egy nagyon jó videókészítő programot. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha sok szuper effekt lenne benne. Elegem van a próba idős/fizetős programokból+ azt se szeretem, ha túl bonyolult a program, és a letöltés, vagy kód kell hozzá.Ha angol nem nagy baj, de a magyart is szívesen látom! Tudom, hogy nagyon ritka az ilyen videókészítő, de kérem, hogy akinek már van hasonló, írja meg, ide.Lécci adjátok meg az URL címet ahonnan letöltöttétek. Előre is köszi! :)
2008. aug. 13. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Windows XP-d van akkor már alapból rajta kell hogy a gépeden legyen a Windows Movie Maker sok effekt van benne nem próba verzió és használata nagyon könnyű.Én is ezzel szoktam videót készíteni.

netről meg csak próbaverziókat lehet letölteni elvileg,de itt van néhány link ahol z alábbi videószerkesztők teljes változatát lehet letölteni és nem torrentesek!


Adobe Premiere

[link]


Pinnacle Studio

[link]


És még további videószerkesztők

[link]

2008. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Meg van a Moviemaker, csak már unom a effekteket, meg, hogy mindig lefagy.
2008. aug. 13. 20:19
 3/5 anonim válasza:
nekem is mindig lefagyott, ezért töröltem...de ezzel együtt törlődtek a videóim is... =/
2011. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
haver az ciki ha törlődtek a vidijeid de am a youtubeon van fenn valakinek vmilyen vidije mer unatkozok és nem tom hogy mit nézzek
2012. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyetértem veled kérdező, de sajnos a keresett program nem található ma sem!

és a movie maker még mindig lefagy -.- nagyon rosz

2012. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!