Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért teszi magát a gépem...

Miért teszi magát a gépem alvó üzemmódba, ha elindítok bizonyos játékokat pl: Wolfeinstein the new order, Lol?

Figyelt kérdés
Gépem: BenQ GL 2460as monitor, AMD FX (tm) -6350 Six-Core Processzor,8 GB RAM Windows 7 home premium 64 bit, GTX 660 videókártya amit még hozzáfűzök hogy elég hangos a ventillátora, nem tudom hogy lehet-e közte összefüggés

2014. nov. 11. 16:27
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

Miért nem állítja le azt nem értem. ilyenkor újraindul vagy kékhalál szokott lenni. Nekem alvóba teszi ha túlmelegszik (de csak az RMClock progi beállítása miatt). Valószinüleg nálad is hasonló lehet a gond. Végezz stabilitástesztet (Aida64 -el pl.). Amennyiben túlmelegszik old meg a hűtését.


Nézz körül a windows beállításaiban (Vezérlőpult / energiagazdálkodás és tsa). Abból indultam ki hogy nem lett húzva, vagy elállítva a bios, minden gyári értéken van. Ellenőrizd a hőmérsékleteket és feszültség értékeket!

[link]

2014. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!