Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premier Elements 4-et...

Adobe Premier Elements 4-et ingyen lehet letölteni? Ha, ott van a Pro az ugye próbaveriót jelent, de én itt nem láttam, attól próbaverziós?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék több 10000-et kiadni egy vacak kis programért, sem próbaverziót letölteni, sem torrentet ami 1000 év alatt sem végez, azonban a www.cold.hu-ról se írjatok, mert a több link lehet, hogy próbaverziós, és azt is 1000 év letölteni!
2008. aug. 14. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Gondolkodj ember gondolkodj! Ez 1 angol program... már miért jelentené benne a PRO szó azt, hogy Próba verzió? Ilyen alapon a Yard az a járda? XD Elements az 1 alap dolog, a proban meg vannak plusz dolgok is.

Nem kellene warez sitot csinálni a gyakorikérdések.hu ból!!!!

Meg ha nem birod kivárni a letöltést, akkor meg fizess... Ennyi, mit képzelsz, hogy neked minden ingyen azonnal rögtön lesz?

2008. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BAZD MEG! Ettől nem kell gorombának lenni! 10 éves vagyok így nem tok angolul vágod seggfej? A barom megjegyzéseidet tartsd meg magadnak! Minek regisztrálnak az ilyen köcsögök, mint TE!!!
2008. aug. 17. 21:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként IGEN! Van egy haverom aki bármit le tud szedni INGYEN!!!! :P úgy, hogy nyald ki a seggem, és fizess te köcsög!!!
2008. aug. 17. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Már bocs. Az első válaszó tök normál hangnembe válaszolt. S ha van haverod, aki képes mindent letölteni. Kérd meg, hogy segítsen.

És tíz évesen mit akarsz egy ilyen komoly programmal csinálni?

2009. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!