Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy megbízható vírusirtót...

Egy megbízható vírusirtót szeretnék letölteni, javaslatok?

Figyelt kérdés
Eddig Avast-t használtam de szerintem nem elég biztonságos ... a CODOM tűzfalam több vírust talált az elmúlt pár napban mint az Avast
2010. jan. 30. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ingyenesen használható virusirtók közül az avira felimerési rátája a legmagasabb.
2010. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer,nem is olyan régen itt valakinek már elmondtam hogy valamikor nekem is avast volt.Aztán egyszer váltottam az AVG-re.Na,amikor feltelepítettem és elindult,képzeld talált 4(!!!!!)trójait.Most az AVG 9 van fenn.Azóta az avastról megvan a véleményem....
2010. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem 100%. Mindig lesz olyan amit az egyik megtalál, a másik nem. Többet viszont nem telepíthetsz mert összeomlik a rendszer. Nekem a nod32 van fenn, az az egyik legjobb. Hátránya, hogy 30 naponta újra kell telepíteni. + időnként átnézetem a gépet az online pandával is, azt nem kell telepíteni, és van esélye, hogy kiszűri amit a nod nem fogott meg.
2010. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én meg elmondom, hogy egyszer nem is olyan régen saját kezűleg kezdtem el törölgetni a Windows mappából mert egyik vírusirtó se találta meg... rákerestem google-ban is és azóta am sokkal gyorsabb a gépem
2010. jan. 30. 22:47
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy amikor én telepítettem fel először az Avast-t akkor kb. 100 vírust talált na azóta jó véleményem volt róla de mostanában eléggé ratyi lett számomra
2010. jan. 30. 22:49
 6/8 anonim válasza:
a lényeg a tűzfal
2010. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kasperskyvel 3 évig vírusmentes voltam, csak ette a gépet ezért avast lett belőle
2010. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nod 32 a legjobb. Tessék adok is 1 torrentes linket:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!