Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom összevágni a...

Miért nem tudom összevágni a videót? (Bővebben lent

Figyelt kérdés
Felvettem Bandicammal egy Sims-es játékmenetet de nem tudom összevágni mert a Sony vegas pro 9 aviba az összes videót összezsugorítja egy fél màsodperces se kép se hang valamivé illetve át konvertáltam .mov-ba is és .mp4-be is de az se működik mert a hang az megy de nics kép. Az Adobe Premiere Pro cs6-ba pedig az avi és a másik két formátumu videót beolvassa de nagyon akadozik és van amikor kimerevedik a kép és nem tudom folytatni csak ha kilépek és vissza. A videóknak nem lehet baja mert konvertálás után megnéztem hogy rendesen átkonvertálta-e és akkor rendesen ment.

2014. dec. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Értelmesebb dologgal nem tudsz foglalkozni? Hagyd az egészet a francba, a fenének az a rengeteg gameplay videó, kit érdekel?
2014. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy nem mert sok ismerősöm kérdezget minden félét, és én ebben a videóba mindent elmagyarázok, és rengeteg időbe tellett hogy minden kis dolgot kielemezzek. De ha nem tudsz rendesen válaszolni akkor ne is kommentelj! És előbb kérdezz mielőtt következtetéseket vonnál le belőle.
2014. dec. 11. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sony inkáb a .wmv videókat, vagy az MP4-AVC-H264-eket szereti.......
2014. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vegas Pro egy igen régi darab, próbálkozz a 13-assal, az MKV-n kívül mindent megesz. Persze ha avi, akkor kell hozzá a megfelelő codec, ha 64 bites a Vegas, akkor 64 bites codec. Ha divx vagy hasonló mpeg4, akkor [link] .
2014. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a "9" kimaradt, sorry
2014. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!