Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fiam bevállalta a tanárnál,...

Fiam bevállalta a tanárnál, német feliratot honnan tudok filmre letölteni?

Figyelt kérdés

Így neveld a sárkányod 2 című magyar nyelvű filmre keresnék német feliratot, honnan tudnám letölteni, illetve hogyan tudom a filmre szerkeszteni?

Iskolában a némettanár kért egy önként jelentkezőt, aki megoldaná. Velem a fiam itthon közölte a feladatot, de én nem nagyon értek hozzá, ha tudnál segíteni, megköszönném. Egyáltalán milyen formátumban kellene a filmet letöltenem, amire utánna rárakható? avi, mkv, dvd? És milyen program kell hozzá?


2014. dec. 15. 21:00
 1/7 anonim válasza:
100%

Miután letöltöd a feliratot és a filmet is, akkor a felirat nevét megváltoztatod a filmére és a lejátszó automatikusan azt fogja használni...vagy hogy is van.

Tehát pl.:

ígyneveldasárkányodathd1080blabla.avi - ez a film

ínaslolololol.srt. - ez a felirat


akkor pl. a feliratot megváltoztatod erre:

ígyneveldasárkányodathd1080blabla.srt


Kb. ennyi. :D



Én vlc-vel nézek általában mindent.

[link]

2014. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Felirratot pediglen találsz itt a filmhez (az, hogy passzol-e hozzá az csak akkor derül ki, ha "öszzenézed" a filmet a felirattal) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem találsz megfelelő feliratot, ami nem csúszik, ha nem akkor jelezz.

Avi-ban lenne a legjobb szerintem.

2014. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Alul az xvid-es feliratot töltsd le.

2014. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, sikerült a vlc-vel megoldani, miután letöltöttem és átneveztem. Csak az nem tudom, hogy a windows media playerrel miért nem működik.

Kösz mégegyszer a segítséget!

2014. dec. 16. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
WMP mellé a VobSub programot kell telepíteni, akkor látható lesz a felirat. Érdemes beletekerni a filmbe, hogy nem csúszik-e a vége felé... Ha igen, akkor szólj!
2014. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet megy az VobSub nélkül is, most megnéztem...bocs.

Nálam megjelenik a felirat a WMP alatt is. Próbáld rajta: lejátszó ablakában jobb klikk-Dalszövegek és felíratok. Ha semmi, akkor marad a VobSub, ha ragaszkodsz a WMP-hez.

2014. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!