Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az az ISO, és mit csináljak...

Mi az az ISO, és mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Torrent oldalról töltöttem le filmeket ami ISO formátum. Ha meg akarom nyitni rögtön bedobja a Nero-t,hogy lemezre írja. Viszont ha rákattintok,hogy írás,a program kiírja,hogy nincs elég hely a lemezen. Pedig tuti üres! Légyszi segítsetek!!!!
2008. aug. 19. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Betolod virtuális meghajtóba, és megnézed. (Lehet, hogy dupla rétegű ISO-ról van szó, és az tényleg nem fér fel egy lemezre. Ha ki akarod írni, akkor DVDShrinkkel tömörítsd be). Népszerű virtuális meghajtók pl Deamon tools, Alcohol 120%
2008. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Habár nekem ez olyan mintha kínai lenne,de majd csak elboldogulok vele... :)))
2008. aug. 19. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
[link] Telepítsd ezt. Ha jól csinálod meg fog jelenni egy virtuális CD/DVD meghajtó. Ha a mostani pl. az E: akkor az lesz az F:. A tálcán az óra mellett meg fog jelenni egy ikon, rákattintasz, és kiválasztod, hogy kép csatlakoztatása (vagy valami hasonló). Ezután meg tudod nyitni a filmet, ugyanúgy, mintha CD/DVD-ről néznéd.
2008. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez már így érthetőbb! :)))) Köszi!!!!
2008. aug. 19. 23:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valami olyan progit is tudnál javasolni amivel írható formátumba tudom hozni?
2008. aug. 20. 07:43
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Az Alcohol, a Daemontools, és a Nero is ismeri az .iso formátumot, ezekkel ki is lehet írni DVD-re! Az Alcohol, és a Daemon virtuális meghajtójába betöltve ellenőrizheted mi a fájl, és mekkora lemezre van szükség!
2008. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. aug. 20. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!