Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a MesterMC-t uninsta...

Hogy kell a MesterMC-t uninstallálni?

Figyelt kérdés
Programokat a Revo Uninstallerrel szoktam uninstallálni, de néhányat nem talál meg, ezért ilyenkor a vezérlőpult-programok eltávolításánál szoktam ezt megtenni. De a Mester minecraftot a vezérlőpult sem jelzi. Hogyan uninstalláljam?

2015. jan. 19. 20:28
 1/7 anonim válasza:
Állítólag van a mestermc-vel együtt egy uninstall nevű program is, azzal lehet csak. Szerintem keresd meg a mestermc könyvtárában.
2015. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs ott uninstall alkalmazás.
2015. jan. 24. 16:26
 3/7 anonim válasza:
70%
töröld ki a mestermc mappáját.
2015. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kitöröltem, és most már bootoláskor sem jelenik meg az event értesítő a tálcán,jónak tűnik, köszi.
2015. jan. 29. 08:33
 5/7 remex válasza:
100%

Igaz régi a kérdés, de azért megválaszolom én is:

a mindössze kb. 8 MB-t foglaló C:\MesterMCKliens mappán kívül erősen javaslom letörölni az alábbi mappát is, ahol bizony több mint 400 MB(!) területet foglal el a pogram:

c:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\.MesterMC.hu

2016. aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves utolsó köszönöm szépen nekem nagyon hasznos volt ezt eddig nemis tudtam ... mostmár evvelis okosabblettem :)
2017. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Peet2010 válasza:
Köszönöm nekem is jól jött ez a válasz kedves remex! Még egyszer köszönöm!
2021. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!