Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A torrent oldalon azt írják...

A torrent oldalon azt írják hogy addig kell seedelni míg az utolsó 5 letöltőben benne vagyok. Hol tudom megnézni hogy benne vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A torrent adatlapján (legalábbis bithumenen) ott van az utolsó 10 letöltő. De szerintem az adott torrent népszerűsége határozza meg hogy meddig érdemes seedben hagyni: én addig szoktam seedelni egy-egy letöltött cuccot, amíg viszik mások, hadd' növekedjen az arányom.


Például van olyan, hogy letöltök egy régi filmet ami rajtam kívül már a kutyának nem kell, azt kiírom és törlöm a gépről mert nincs értelme seedelni. Viszont ha letöltöm az aznap megjelent slágerjátékot, azt akár két hétig is viszik mint az állat full sávszéllel, úgyhogy azt több ideig benne hagyom.

2008. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!