Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó szerkesztő...

Milyen jó videó szerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
Videó vágásra kéne. Fontos. Köszi
2008. aug. 21. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! én a pinnacle video studio 9.4 plus-t ajánlom! nagy a gépigénye, de majdnem olyan jó mint az adobe premier, de ahoz már nagyon profi gép kell.
2008. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sony vegas
2008. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha XP van a gépen, akkor abba kell lennie Windows Movie Makernek. Ez elég szar, instabil program, többször kifagy, nem ajánlom. A Pinnacle Studio elég jó, sok lehetőséggel, de talán kicsit tűl van bonyolítva. A legjobb talán a Cyberlink Power Director (5-ös verziótól fölfelé).
2008. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy a te géped a szar ha a Windows Movie Maker nem működik mert eddig nekem soha nem volt panaszom arra a programra.

a neten csak próbaverziók letöltését találod.De ha teljes verziót akarsz letölteni akkor ORIGO szoftverbázis de ott mégszarabbak vannak a Windows Movie Maker-nél

Én egyszer letöltöttem a Pinnacle Studio 9-et próbaverziót hogy néhány videót összevágjal meg bele zenét.Hát mitmondjak elég pocsék lett mert ott az összevágásoknálugrál a kép és sehogysem tudtam szépen összevágni utána áttértem a Windows Movie Makerre azóta is ezt használom.Tökéletesen hozzá lehet illeszteni a zenéhet a videókat.Lehet benne vágni meg minden sok effektusok stb. Szerintem ezt használd!

2008. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A Movie Maker nekem sem jó, ezért írtam ide kérdést. Állandóan lefagy... szóval akkor az én gépem is rossz?

Egyébként köszi a válaszokat mindenkinek. :)

2008. aug. 22. 23:40
 6/13 anonim ***** válasza:
A pinnacle használatához ész is kell, nem csak kattingatni mint a moviemakerban... én azért szeretem a pinnaclet mert szinte bármit meg lehet benne csinálni, igaz néha nagyon nehéz de pont ezért jó vele a munka, mert megvan benne a sikerélmény!
2008. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

- Pinnacle Studio Plus

- Cyberlink Powerdirector

- Adobe Premier Pro

Ezek már inkább komolyabbak.. :)

A MovieMaker tényleg fagyos, sok kisebb, nagyobb probléma van vele, azért apróbb műveletek elvégzésére persze jo..

2008. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hát nekem is van pinnacle-m de valami borzalmasan ingatag az a program

inkább ajánlom a sony vegas-t

ilyeneket készítek vele:

http://www.youtube.com/StanislavLione

2008. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szép videok, megnézem ezt az utolsó progit :)

Köszi nektek!

2008. dec. 21. 14:47
 10/13 anonim válasza:
A windows movie maker többségében mindenkinek szar nekem is kifagy pedig a gépem egyáltalán nem gagyi. A sony vegast próbáld ki jó program
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!