Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan torrent kliens...

Van olyan torrent kliens amiben a peereknek prioritási sorrendet lehet adni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy a torrentben lévő fájlok közül melyiket töltse le előbb, ha tudja, hanem például arra, hogy feltöltesz egy torrentet és akkor elkezded seedelni. Azok akik leechelik be lehet állítani priorítási sorrendet (logikusan annak töltenéd fel a sávszélesség jó részével, aki jól vissza tudja osztani később, tehát nagy a feltöltési sávszélessége.) Ilyen torrent klienst keresek, ha valaki tud ilyet légyszi dobjon egy linket.
2008. aug. 23. 17:35
 1/3 anonim válasza:
www.isohunt.com Peerek,Seedek,Leecherek szerint is sorba lehet állitani,ha arra gondolsz amire én.
2009. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja,nem arra gondoltál,bocs. Ezt nekem is jó lenne tudni
2009. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem kifejezetten erre gondoltam, de azért köszönöm h valaki válaszolt legalább úgy fél év múlva :)
2009. jan. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!