Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mrét lassu a windows 7?

Zsoltika33 kérdése:

Mrét lassu a windows 7?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy be lassult a Windows 7 em mikor újra húztam pár napja olyan volt mint a villám aszt hittem meg bolondult a gépem annyira pörgött win7 en most meg olyan lassú lett hogy áhh..nem is tudom mit csináljak már 2 napja csinálja eszt nem hudde lassu használhattalan stb re értem használni használhato de nem ugy mint az elött..gépem adati AMD athlon (tm) x64 duál core 4800+ 3 GB RAM DDR2 512 videokártya geforce alaplapi ha vga miatt csinálnál tudok szerezni vgáát akár 1 gb GDDR3 mat is ezzel nem lenne gond másik gépemen nem irom pontos adatit mert igyihosszura sikerült i7 8 gb ram alaplapi ugyanugy 512 ott nem csinálja irjatok lécciiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!
2015. márc. 3. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi el írtam amd athlon (tm) 64 x2 duál core 4880+
2015. márc. 3. 10:45
 2/5 Nemdetalánbiztos válasza:

Az operációs rendszerhez nem a videókártya a legfontosabb.

Lehet nincs elég RAM. Ami van gépedben annak elégnek kell lenni, de lehetséges már nem üzemel valamelyik RAM egység, ha több van benne. De akár még a proci miatt is lehet. Vagy valamilyen telepítési hiba miatt lassul. Vírus is előidézheti a lassulást.

2015. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy csak simán belaktad a rendszert feltelepítettél mindent amit kell és van olyan program ami eszi a ramot és a procit. Feladatkezelőben nézz szét mik azok amik nagyon zabálják a gépet, és ha nem használod zárd be őket.
2015. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és csak olyat zárj be ami nem kell a windows működéséhez.
2015. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vírus is okozhatja.
2015. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!