Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » .out kiterjesztést hogyan...

.out kiterjesztést hogyan nyissam meg? Total Commander készítette.

Figyelt kérdés
Letöltöttem xy.part1.rar part2.rar stb stb fájlokat. egy mappába helyeztem őket, majd a TC-rel egyesítettem a fájlokat. A végén kaptam egy .OUT fáljt mivel nem volt meg a crc fájl. Ezzel mt tudnék kezdeni? próbáltam átírni a kiterjesztést .rar formátumra de abból nem sikerül neki kitömöríteni. Mit tehetnék?
2008. aug. 25. 00:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
62%
szea sztem vagy nevezd át .avi-ra vagy ha nem műkszik így se,töltsd le ezt a progit "hjsplit"...ez a progi megoldja..nem tudom van-e magyarba,de ha segítség kell,nyugodtan írj e-mailt
2008. aug. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%
megint én vok :) csakhogy feleslegesen ne írj e-mailt,ha már leszedted a hjsplit-et ha minden igaz egy kék pipa az ikonja ha jól emlékszek.na ha megnyitod akkor menj a Join-ra,ott lesz az Input File és oda válaszd ki a .001-es fájlt..az Output automatikusan betölti már csak a Start-ra kell katt,aztán egy perc alatt megvan :)
2008. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kösz, rendes vagy, csak az a baj, hogy nem 001 a fájl hanem part1.rar part2.rar és nem ismeri fel.
2008. aug. 25. 01:06
 4/11 anonim ***** válasza:

a xy.partX.rar állományokat nem kell összefűzni.

csak simán ki kell tömöríteni winrarral. (ha fel van telepítve, akkor csak simán jobbbomb a part1-en és kibontás)

2008. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és utána tovább, mit csináljak? mert akkor lesz 1 rakat fájlom, aminek 1 egész fájlnak kellene lennie (egy exe-nek)
2008. aug. 25. 10:23
 6/11 A kérdező kommentje:
meg igazság szerint a winrar mindig felül akarja írni az előzőleg kibontott fájlt. most rakjam külön mappákba a kitörmörítetteket? És hogy lesz abból nekem 1 egész fájlom? azokat meg majd összefűzöm TC-rel?
2008. aug. 25. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:

figyelj, azt csináld, amit mondok, ne saját fejedre hallgass, mert az eddig sem jött be!


rámész jobb gombbal a part1-re (nem kijelölés, nem mész bele, semmi ilyesmi, csakrámész) és a felugró menüből kiválasztotod a kibontást.

A többire part2, part3... part1234 nem mész rá, nem jelölöd ki, hagyod békiben


lefut a kicsomágolás és kész. kibontja az összeset.

Ezek valójában egyazon tömörítés részei csak a winrart be lehet állítani darabolásra. ettől nem lesznek külön tömörítések, csak tömörítés darabok. az elsővel kell feldolgozni az összeset. (ha belemész, akkor egyébként csak azt látod, ami az aktuális, de mindegy, mert nem kell belemenni)

2008. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha TC csinálta, akkor nem szedted le a crc file-t hozzá. Ha megvan az .out file, akkor jelöld ki, majd nyomj F3-at. Az első 3-4 karakterből kiderül, hogy mire kell átnevezni. Ha RAR, akkor nevezd át RAR-ra. Ha RIFF, AVI, MGP vagy MPEG, akkor AVI-ra, vagy MGP-re. Ha ISO, IMG, BIN, akkor a megfelelőre. Ha egyik sem, akkor írd be ide.
2008. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

te el is olvasod amit kérdeznek????

a TC nem csinál part fájlokat, csak 001 002 stb. végüeket.


így a teljes hozzászólásod hasztalan, értelmetlen, zavarkeltő....

2008. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!!!!!!!!! Csomagoltam én, csak mindig a a winrar menüjéből és nem a felugróból XD ez volt a hiba. KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER!
2008. aug. 25. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!