Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a Microsoft Word-öt...

Hogy tudom a Microsoft Word-öt magamnak ingyen telepíteni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 10:36
 1/6 Tengor ***** válasza:

Sehogy, mert az MS Word a fizetős Office csomag része.

Próbáld ki az ingyenes alternatíváját a Libre Office csomagot!

2015. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
Ne csapd be, Tengor! Telepíteni lehet ingyenesen is... csak a használatáért kell fizetni :)
2015. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tengor ***** válasza:
Jogos az észrevétel! 30 napos próba idős verziót ingyen lehet telepíteni, ami viszont a próbaidő lejárta után nem használható tovább.
2015. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha diák vagy: [link]

elvileg az online verziója ingyenes, ha van outlook-od(ebben nem vagyok biztos), de ott van az ingyenes Libre Office

2015. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Ha tényleg magadnak kell, használd helyette az ingyenes LibreOffice, OpenOffice vagy WPS-Office programokat.

Ha csak tanulásra, akkor töltsd le az MS-Office diákverzióját, és legyen meg a véleményed a tanárodról, aki általános szövegszerkesztés helyett egy fizetős termék használatára nevel.

Ha a (bármilyen)-Office egyéb funkcióira nincsen szükséged, jobban járhatsz valami kisebb szövegszkesztővel:

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

itt van a libreoffice sokkal jobb mint ha megvennéd és még magyar is!

2018. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!