Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel függvény egyszerre több...

Excel függvény egyszerre több szám keresésére?

Figyelt kérdés
Elég érthetetlen a kérdés. Konkrétan azt szeretném megtudni, hogy az én lottó számaimat húzták-e már ki valaha. Letöltöttem egy xls-t az összes valaha kihúzott 5-ös lottó számról, de nem tudom, hogy hogy vessem össze a saját számaimmal. Az a baj, hogy csak adott sorrendben tudok vele keresni.

2015. márc. 13. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Növekvő sorrendben vannak a számok egy soron belül, nem?

Rendezd mind az öt számot tartalmazó oszlop szerint a sorokat és innen már könnyen megtalálod amit keresel.

2015. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszi!
2015. márc. 13. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként mit befolyásol, hogy volt-e vagy sem? A húzások teljesen függetlenek egymástól.


Egyébként erős tippem, hogy NEM volt, tekintve, hogy majd' 44 millió lehetőség van és Magyarországon volt vagy 2500 húzás összesen! Csak hogy érezzük az arányokat! :D

2015. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:
3000 húzás volt eddig. Kíváncsiságból megnéztem, még sosem húzták ki kétszer ugyanazokat a számokat.
2015. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is csak kíváncsiságból néztem meg, nem befolyásol semmit
2015. márc. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!