Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KM Playerben meglehet oldani,...

KM Playerben meglehet oldani, hogy egyszerre 2 felirat legyen látható miközben megy a film? Elhelyezkedése az egyik alul másik fent, így lenne átláthatóbb. Lektorálás miatt kéne.

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 09:11
 1/7 Argloss ***** válasza:

Igen.

Bár ezt nem kérdezted, de jobb gomb a videón, feliratok, feliratok nyelvezete, második felirat... Ha alapból nem jó az elhelyezkedés, akkor jobb gomb a videón, opciók, beállítások, felirat feldolgozása, effekt/igazítás.

2015. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az alap koncepció jónak tűnik, de a második felirat sajnos nem jelenik meg az elsővel egyidejűleg.

Az első képen látható, hogy ugyan azok a beállítások vannak a "második felirat" fülben mint az elsőn csak annyi különbséggel, hogy nem lent középen, hanem fent középen helyezkedjen el.


A 2. képen pedig a beállításokat mutatom, mert végig zongoráztam, de sajnos nem működik.

Kérlek írd/írjátok le, esetleg társítsatok ti is egy ilyen képet ahol betudom úgy állítani, hogy működjön egyszerre a két felirat.



Első képe:

[link]


Második kép:

[link]

2015. márc. 17. 12:00
 3/7 Argloss ***** válasza:

Ha teljesen másképpen van szinkronizálva a két felirat, akkor az szívás, mert az összes időkódot át kellene írnod. Ha csak némi egységes időcsúszás van, akkor tudod külön szinkronizálni a feliratok időzítését:

[link]

2015. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az időzítéssel nincs probléma. Fogalmazási különbség van a két felirat között.

De basszus... nekem miért nem működik így se...

Milyen verziójú KM Playert használsz?

Én egy régebbit ami nincs tele reklámokkal. 3.0.0.1438

2015. márc. 17. 12:48
 5/7 A kérdező kommentje:

Most leszedtem egy 3.2.0.0-t, de ennél sem látszódik fent a második felirat.

Kérlek segíts.

2015. márc. 17. 13:05
 6/7 Argloss ***** válasza:

3.9.1.134-es verziót használom. Persze a tűzfal blokkolja az internet hozzáférését, szóval nem kell vesződnöm a reklámokkal.

Gondolom a második felirat magában működik. Esetleg erre tudok még gondolni:

Jobb klikk a videón, Videó (Haladó), Videó Leképzés, VMR9 (leképzés nélküli mod - HQ feliratok)

2015. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az összes kommentedre ment a zöld pacsi.

Mérhetetlenül hálás vagyok! Nagyon szépen köszönöm a segítséged.

Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek mint Te. :)

HQ-s felirattal működik.

Még egyszer nagyon köszönöm!

2015. márc. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!