Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van pc társas játék?

Nyertes1000 kérdése:

Van pc társas játék?

Figyelt kérdés
találtam monopoly társas játékot, az a kérdésem hogy van e még ahoz hasonló pc-re?

2015. márc. 19. 11:49
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
100%
A legtöbb társasnak van PC-n játszható verziója.
2015. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
linkelnél egy listát, vagy tudsz fejből is ? (nagyon, nagyon, fontos előre is köszönöm szépen :) )
2015. márc. 19. 11:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Tengor. le írtál egy választ. és szerinted ennyivel el van intézve? nem tudom hogy ki vagy de jó lenne ha már a témához szóltál akkor írj vissza
2015. márc. 19. 11:59
 4/13 Tengor ***** válasza:
100%

Igen, szerintem el van intézve. Azt kérdezted van-e? Van.

Ha képes vagy rá, akkor keresel magadnak, amilyen neked tetszik, ha Monopoly-s akkor azt, ha ki nevet a végén, akkor azt, vagy ha póker, akkor olyant.

Ha meghaladja a képességeid a kereső használata, akkor írsz egy új kérdést. Bár ha elfogadsz egy tanácsot, akkor specifikáld, hogy mégis milyen játékot keresel...

2015. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te most komolyan felelősségre vonod azt, aki korrekt, értelmes választ adott a kérdésedre? Te nem azt kérted, hogy soroljuk fel az összes PC-s társasjátékot, hanem megkérdezted, "van e még ahoz hasonló pc-re". Igen, van. Ha tudnád használni a Google-t (ne adj' Isten, beszélnél nyelveket), több száz találatot kapnál a legelső keresésre.
2015. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:

„nem tudom hogy ki vagy”

Nézd meg a kategória toplistában X)

Kérdezz okosan, a válasz is okos lesz.


Hátha errefelé találsz:

[link]

[link]

2015. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"le írtál egy választ. és szerinted ennyivel el van intézve? "


Tengor szégyelld magad megválaszoltad a kérdését és azt hiszed ennyivel el van intézve?még keresni fog ha kell a családod is túszul ejti! miért nem írtad meg neki az összes létező társast java-ban? hogy lehetsz ilyen bunkó? mi az hogy nem tudsz java-ban programozni? a kérdező ezt kívánta tanuld meg! nem érdekes hogy nem írta le mit akar válaszold meg neki! :D


anyám ezek a kérdezők mintha ez lenne a főállása az embernek hogy itt válaszolgasson..

2015. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tengor ***** válasza:
Öööö... nekem ez a fő állásom, hogy itt válaszolgatok. Ez most rá fog kerülni a kartonomra? Már megint vékonyabb lesz a boríték :(
2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor részvétem:( nincs olyan ellenségem akinek ezt a munkát ajánlanám ennyire senkit nem akarok látni szenvedni :D
2015. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a linket. Gondoltam hogy erre a kis vélemény nyilvánításomra reagáltok.
2015. márc. 19. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!