Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha olyan játékkal játszom, kb...

Samsam88 kérdése:

Ha olyan játékkal játszom, kb 20-30 percig, amihez egér+billentyűzet kell aktívan, pl metro 2033 vagy stalker, akkor úgy érzékeli, mintha kihúztam volna a gépből őket, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

az egér is és a bill. is USB-s, az alaplapom típusa pedig asus p5vd2-vm/s. megy a játék, és "bepittyen", mintha egy usb-s eszközt kihúznék.. aztán kihúzom, egy másik usb-be visszadugom, és működik...

aggaszt picit...



#hiba #USB #alaplap #Asus #egér és billentyűzet
2015. márc. 20. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen lenni, ha el van törve a kábel, és kontakthibás. A mozgatás közben egy pillanatra nem érintkezik, és akkor száll el.
2015. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam... azthittem valami alaplapi dolog lehet... akkor csere... köszönöm szépen... azért még várok tippeket :)
2015. márc. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!