Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnek...

Milyen programmal tudnek kepet oszevagni pl arc meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Es konyen kezelheto program legyen
2008. aug. 26. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

könnyen kezelhetnek ott van a paint. de az ugye nem elégit ki minden igényt.

bonyolultabb, profibb munkákhoz a photoshop vagy a paint shop pro nevű programokat szokták használni, ezek nem annyira egyszerűek, meg kell őket tanulni használni.

illetve középútként tudnám mondani azt, hogyha veszel egy digitális fényképezőt, azokhoz szoktak adni ilyen félokos képszerkesztőket, talán számodra egy ilyen lenne a legjobb megoldás (pl. photo impression)

2008. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én PSP-t használok, de elég nehéz volt megtanulni kezelni + fizetős. Viszont nagyon jó program, imádom.
2008. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Origo szoftverbázison ha rákeresel hogy képszerkesztő akkor kiad párat, leírással együtt.Innen ingyen, tisztán le is töltheted.Vagy ha google-ba írod akkor is ad ki találatokat.

Én Irfanviewet használok pár egyszerű trükköt tud:)

2008. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem olyan program kel amelyik konyen kezelheto,es peldaul osze tudod vagni ket embert
2008. aug. 26. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem így pikk pakk megy. ha pl photshopot vagy paintshop prot megveszed azzal is hónapokig kell gyakorolgatnod míg meg tudsz egy ilyet csinálni önállóan. amugy ezt az arcmásolós dolgot painttel is meg lehet csinálni... felnagyítod és pixelről pixelre haladva szép összhangba hozod a 2 képet. Tudom kínszenvedés, de hidd el a neves programokkal sem járnál jobban mert ott sem ők csinálják meg a képet hanem te magad, és ott is neked kell vele szenvedni csak picit másképp
2008. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek mind egyszerűek, ingyenesek. Tanulni bármelyik jó lesz. S ha már profi leszel,akkor vegyél egy drágább programot. De ott is csak az a tudás lesz az alap, amit megtanulsz.

2008. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arcok cseréjéhez, már ha jó eredményt akarsz, akkor Photoshopot használj. 30 naposban letölthető. De már most szólok, hogy a teljes használati utasítása úgy 800 oldal. Tehát ítt röviden elmagyarázni nem lehet. Mindenesetre magyar változatot szerezz. Ha lépésről lépésre haladsz, a program segít valamennyit. De nem leszel kész holnapra, ha még nem használtad
2008. szept. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!