Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvan a sims2 játék, és nem...

Megvan a sims2 játék, és nem tudom miért, de nem indul el a játék. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
:( ha valaki tudd segítsen!!! azt tom h crack-elni kell, odáig megvagyok, de azt irja ki h tegyem be a 2. cd-t.
2008. aug. 26. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Hm ha megveszed nincs ilyen gondod.
2008. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy az installálásnál történt valami baj, próbáld meg újra felinstallálni, és megcrackelni. ha ez nem jön be, akkor le kell tölteni egy másik verziót, mert akkor ha így se jó, akkor rosszúl törte fel a játékot aki felrakta. az ilyen előfordul. tölts le egy másik verziót. de az is lehet hogy rosszúl crackeltél
2008. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
unokatesomtol kaptam a cd-t, és már letöltöttem ezt a játékot 1* és egyik variációval se indul, mind a kettőnél ugyan ezt irja ki, és ugyan ezt csinálja :( akkor mi lehet a baj?
2008. aug. 27. 09:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! " ne aggódj " az a játék már nem fog működni nálam. Nekem a Sims2 körülbelül már 5ször volt kiírva, 5 külöböző embertől. Velem is eljátszott már mindenféle szarságot, mikor mi volt a baja.


Viszont van egy tippem még, az hátha segít. Sima installálással csinálod, vagyis berakod a lemezt és egyből indul a telepítés, vagy Daemon Toolst használsz?

2008. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, azt! de a barátomnak már elindult, remélem nekem is elfog indulni nemsokára :) de azért segitessz?
2008. aug. 27. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én daemon toolsal úgy csinálom hogy 2 virtuális meghajtóra váltok (a kis ikonra jobb klikkel, virtualra katt, set numberre katt, és utána 2-est kell kipipálni) és utána egyszerü, mert a lemezről kiválasztom a második ikont a mount imageval. Így ha kéri a másodikat, elsővel az első ikont, második mount imageval a másodikat mountolom be.


De olyan nehéz ez, annyira nem értek a számítástechnikához, a The Sims pedig pont az a játék ami annyiszor megszívatott és megríkatott már, mert nem vette be a gép, hányszor akartam már kivágni az egészet az ablakon mérgemben... így neten keresztül ennyit tudok segíteni, személyesen tudnék esetleg többet. Merre laksz?

2008. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!