Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell hogy a...

Milyen program kell hogy a számítógépet összekössem a tévével és nézni tudjam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
nem program kell hanem egy megfelelő kábel tv-től és videókártyától függően
2010. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy USB kábel kell de úgy hallottam hogy kell egy progi is.?
2010. febr. 24. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, szóval most azt akarod hogy a TV képernyőjén az jelenjen meg ami a számítógép monitorján is látszik? Vagy pedig azt hogy a számítógépen monitorján szeretnél TV-t nézni?
2010. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen uSB kábel?lol
2010. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező kérlek fogalmazd meg rendesen mit akarsz mert így nem tudunk segíteni neked...


Az USB kábelt pedig nagyon rosszul tudod....

2010. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

USB kábel pont nem kell, hacsak nincs USB bemenet a TV-n, de még akkor is kétlem, hogy menne.


1) Ha TV-n akarod nézni a számítógép képernyőjét, több módon összekötheted attól függően, hogy a TV-n milyen bemenet van, illetve a VGA-n milyen kimenet. A VGA-n valószínű s-video kimenet lesz (vga/dvi mellett), tehát s-video kábel már kell. Ha a TV-n nincs is s-video bemenet, vélhetően van euroscart, ekkor kell egy svideo->escart átalakító, végül egy escart kábel. A továbbiakban nem program kell, hanem tv távirányító, hogy átkapcsold valamelyik AV-re.


2) Ha a TV-t akarod nézni a gépen, akkor TV-tunerre van szükséged. Ilyenből van PCI-os és USB-s is, egy hagyományos tuner ára 10-25eft között mozog. Ekkor berakod a gépbe, és ebbe a tunerbe mehet az antenna kábel (vagy s-video, vagy rca, amit támogat).

2010. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A HDMi - s lehetőséget kifelejtetted ;)
2010. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jogos :)
2010. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A tévén szeretném nézni ami a gépen van.Pontosabban Digi Sport-ot mert azt neten lehet és jó lenne tévén nézni és összekötni a géppel.Bocs,ha értelmetlenűl fogalmaztam.
2010. febr. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!