Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NEM ELŐFIZETŐS, hanem élethoss...

NEM ELŐFIZETŐS, hanem élethosszig tartó vírusirtó?

Figyelt kérdés
Egy számítógépre, ameddig az használatban van. A Bitdefenderen kívül nem találtam ilyet, ami elég kiábrándító. Tudtok még? Kérem a kérdése válaszolni!

2015. máj. 17. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Én Avastot használok, de csak megszokásból, ha választanom kellene, közel sem biztos, hogy ez lenne az.

G.

2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.


Bár az elsőt épp most zárták ki a tesztelők:


[link]

2015. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szánnék rá pénzt, de csak egyszer! Valaki?
2015. máj. 17. 23:17
 4/7 belapus ***** válasza:

Néhány gyártónál ( általában valamilyen akció kapcsán ) időnként elérhető élettartam licenc, de nem jellemző.

Most például éppen a Vipre promózza a lifetime licencet.CD-vel együtt kb. 25 000 forint.

Igaz, a tesztek alapján nem tartozik föltétlen a legjobbak közé.A Bitdefender szintjét legalább is nem éri el.

2015. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
53%

Gondolat ébresztő:

a.) megveszel egy drága szoftvert, majd egy év múlva megszűnik a supportja, akkor mi lesz?

b.) megveszel egy ... és szép lassan elkezd leépülni a program, és használhatatlanná válik

c.) miben különbözik az ingyenes és a fizetős verzió? Ha fizetsz, akkor cseveghetsz a supportal "ingyen", de jó! Megakadályoz abban, hogy felelőtlenül rányomj mindenre? Nem.

2015. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha láttál már olyan listát, ahol az ingyenes-fizetős funkciók egymás mellett szerepelnek, akkor tudhatod.


Valahol olvastam: egy százezres tévét nem érdemes hárommilliós ajtóval védeni. Itt viszont, egy számítógépnél, a biztonság azon dolgok egyike, amin nem szabad(na) spórolni.

2015. máj. 18. 10:38
 7/7 belapus ***** válasza:
100%
Az ingyenes AV-k a legtöbb esetben megfelelő védelmet tudnak nyújtani.Főleg, ha kiegészítik őket valamilyen virtualizációs technikán alapuló szoftverrel ( VirtualBox, Sandboxie, Returnil stb. ).
2015. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!