Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jelenít meg semmit...

Miért nem jelenít meg semmit az Excel 2013 súgó?

Figyelt kérdés
Régóta ez van a gépen, de még nem használtam. A korábbi verziókban ha beírtam egy cellába pl. hogy =ÁTLAG( és nyomtam egy F1-et, akkor részletes leírást kaptam a függvényről. (Legalábbis nekem ez rémlik.) Most csak egy üres lap nyílik meg, nincsen súgó tartalom, csak a fejlécen hogy "Excel - súgó".

2015. máj. 31. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírást akkor is kaphatsz a függvényről, ha az fx gombra kattintasz
2015. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tényleg sokkal több, mint az üres képernyő. Az egyszerűbb függvényeknél elég is, de pl. most a LIN.ILL eredménytömbjét próbálnám értelmezni, és arról nem szól a függvény leírása. Amikor a bal alsó sarokban a "Súgó a függvényről" feliratra nyomok, akkor pedig ugyanúgy az üres súgó jön be, mint az F1 használatával. :( Szerencsére megtaláltam a neten a keresett súgó cikket (a [link] oldalon), de nem értem a programon belül miért nem megy.
2015. máj. 31. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!