Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűntek el a programok a...

Miért tűntek el a programok a számítógépről?

Figyelt kérdés

Az imént sikerült eltávolítanom egy rosszindulatú programot (mystartsearch), plusz egy pár nem kívánatost a számítógépről (nem az én számítógépemről van szó). Viszont, amikor rajta voltak ezek a kártevők, akkor is azt vettem észre, hogy ott, ahol a programok telepítése és törlése van, az összes addig tárolt program eltűnt, kivéve azokat a rosszindulatúakat. A vincseszteren ott maradtak, csak azon a helyen nincs nyomuk.


Most, hogy letöröltem ezeket a kártevőket, azt hittem, majd újra láthatóak lesznek a programok, de nem... a frissen telepített programon kívül, amivel a törlést végeztem egy régi sem látható. Lehet még valahol mindig rajta vannak a számítógépen a rosszindulatú programok, és emiatt?


Köszönöm a segítséget előre is.


2015. máj. 31. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Malwarebytes Anti-Malware


Ezzel is nézd át

2015. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont azzal néztem át :O Köszi azért a választ.
2015. máj. 31. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom, mentsd le a fontos fájljaidat, formázd a merevlemezt, telepítsd újra a windowst, majd a programjaidat.
2015. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!