Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok jó videószerkesztő...

Mondanátok jó videószerkesztő tippeket?

Figyelt kérdés

Egy rakás olyan videó van az interneten hogy például egy ember feje helyére egy painttal körbevágott játékszereplő fejét szúrják, és mozog is mintha tényleg úgy lenne (értitek) tehát arra lennék kíváncsi hogy milyen videószerkesztő programmal lehet elérni hogy képeket szúrjak be a videóba amik mozoghatnak is.

Segítenétek? :S


2015. jún. 10. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár tipp:


[link]

2015. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj összelopni hozzá a mindenki által egekig magasztalt sony vegast...

Blenderrel sokkal jobb hatás érhető el és az ingyenes.

2015. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek a Blendert ajánlani videószerkesztésre olyan, mintha egy 6 éves gyereknek, a kétismeretlenes egyenlettel próbálnád megismertetni a matematika alapjait.
2015. jún. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tutoriallal semmivel sem nehezebb, mint a vegas... (ámen, dicső és mindenható sony)

https://www.youtube.com/watch?v=xSGIPmQdV6M


Egyszerűen csak a csapból is ez folyik, ezért mindenki ezt használja. Attól dobtam hátast múltkor, hogy az egyik kérdező azért töltötte le a vegast(ámen), mert le akarta vágni egy videó elejét és végét.

(Hadd ne részletezzem, hogy ez hány szempontból volt értelmetlen lépés..)

De még egy Power Directort is értelmesebb lépésnek tartok, mert bár fizetős, de legalább olcsó és könnyű kezelni.

Az viszont nevetséges, hogy a sok janigyerek ezzel vágja össze a videókat, me' a haver is ezt használja gémpléjekhez. Kicsit unom már a sok vegas-harcost. (Ne vedd személyeskedésnek #1! Nem rád irányul a kirohanásom. A válaszod ettől még hasznos...)


Szóval annyira nem pilótavizsgás az a blender. De ha valaki annak érzi, akkor ott van a power director ami tényleg faék egyszerűségű. Egyszerűbb feladatokra pedig avidemux! (windows alatt esetleg a virtualdubmod is)

2015. jún. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az pedig végképp nevetséges, mikor valaki felveszi a fraps vagy hasonló program saját kodekével a videót, majd beimportálja és after effects-el összerak pár speciális jelenetet, majd kiexportálja egy tömörített formátumba (lehetőleg h264), végül beimportálja vegasba(ámen) majd a default profillal kiexportálja mpeg-2be és zárásképp feltölti a youtubera ahol visszaalakítják mp4-re!


Ja, hogy a premier pro lazán "összeköthető" lenne vele így nem kellene 64milliószor újratömöríteni azt a szerencsétlen videót és nem úgy nézne ki az eredmény mint a minecraft grafikája az mellékes...


Esküszöm nem értem sokszor az embereket.

2015. jún. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tabaki ***** válasza:

Blender +1.

[link]

2015. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A kedvetekért letöltöttem ezt a híres nevezetes Blendert.

Hát mondhatom szép. Egy sima mp4-es képernyővideót sem képes beimportálni. Röhej. :)

2015. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tabaki ***** válasza:
???
2015. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:

@wdhun:

Szavaid nyomán némileg magamba szálltam, és megpróbáltam valamivel jobb minőségben is megcsinálni, nagy felbontásban mindenesetre észrevehető a különbség...


@Kispofa75:

Nem értem, mi a gond; ha nem is pont a te képernyőfelvételedet, de MP4-et importáltam én is, és nem volt vele problémám, mint máskor sem.

2015. jún. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!