Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem véletlen egy...

Letöltöttem véletlen egy "Baidu" nevű programot, és nem tudom eltávolítani mert kell hozzá a rendszergazda engedélye, ezt hogy kéne megoldani?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Be kell jelentkezz rendszergazdaként és úgy megpróbálni!

De ha rendszergazda vagy, akkor Ccleaner-rel próbálkozz!

Az is elképzelhető, hogy a program maga egy vírus, akkor Malwarebytes-szal kísérletezz!

2015. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyébként nagyon nem vagyok gyakorlott ilyenekben, de van egy rakat vírusirtóm.. megpróbálom akkor azt.
2015. jún. 20. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy rakat vírusírtód van, akkor erős a gyanúm, hogy az mind crack-elt, azok mind vaklármát csapnak, vagy nem is érzékelik a vírusokat, mert egy hamis licenc kulcsot rendeltek a programhoz, hogy azt gondold, géped teljesen védve van a kártevőkkel szemben, holott ez nem igaz!

Töltsd le inkább hivatalos oldalukről az AVAST és a MALWAREBYTES Free verzióit!

Azok nyújtanak teljes védelmet és azok a legmegbízhatóbbak, mint a tört verziók!

2015. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!