Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki publikált már szoftvert...

Valaki publikált már szoftvert Google Play-re? Hogyan működik a dolog, főleg a jogi kérdések érdekelnének.

Figyelt kérdés

Ha például, készítek egy játékot, teszek bele hirdetést, pénzt keresek vele, hogyan intézem az adózás részét magánszemélyként? Szükséges-e hozzá egyéni vállalkozónak lennem, hogy kereshessek vele pénzt? Mi a helyzet azzal, ha én egy programot pénzért árulok reklám mentesen?


Valaki próbálkozott közületek ilyennel? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Nagyjából átlátom, hogy az embereknek mire van igénye, szóval tényleg leginkább a jogi dolgok foglalkoztatnak.



2015. júl. 5. 20:05
 1/1 A kérdező kommentje:

Előre is elnézést kérek a kérdés miatt, én magam is utána olvashatnék sok mindennek, biztos találnék információkat ezzel kapcsolatban, de közérthető, rövid és lényegre törő válaszokat szeretnék. Illetve akinek van benne tapasztalata, kíváncsi vagyok, hogy mire jutott vele.


Válaszaitokat előre is megköszönöm!

2015. júl. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!