Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gép magától telepíti ezeket,...

A gép magától telepíti ezeket, mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egyszer valami vírust tölthettem le (nem tudom) és azóta mindig magától telepíti a gép ezeket : anyprotect, smartweb,mystartsearch, gamesdesktop, stb.

A vezérlőpultnál a programok eltávolításánál mindig eltávolítom őket, de eltelik pár nap és magától telepíti újra a gép... Mit tehetek ilyenkor? Ráadásul a my start search a firefox-om beállításait is módosítja...

Kérlek úgy írjatok választ,hogy azért megértsem (sajnos nem vagyok túl nagy "varázsló") :(



2015. júl. 6. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ezeket nehéz törölni, és lényegében hiába, mert megjelenik. Ha külön-külön beírod a nevüket találsz rá megoldást(google a barátod :), még videókat is, de hogy minden jó legyen nem ér vele annyit kínlódni. Még lehet azok után sem lesz minden a régi. Én azt mondom, hogy rakd újra a rendszert és inkább előzd meg! Én nem használok semmiféle vírusírtót, vagy tűzfalat, konkrétan tényleg semmit, de nem kapom be ezeket a finomságokat...

Családban is nem győzök járkálni újrarakni a gépet, mert mindig valamit elcsesznek rajta és használhatatlan, illetve tele vírussal... komolyan mondom ehhez tehetség kell (de ennyi idő alatt igazán megtanulhatták volna, hogy kell újrarakni, na de mind1)

Ha töltesz valamit csak is megbízható helyről! Egy jó vírusírtó is figyelmeztet, de nem 100%!

Illetve használj adblock-ot az sok reklámot, felugró ablakot megfog. Csak a weboldalak nem örülnek neki.

Tehát én azt mondom, hogy legegyszerűbb újrarakni. Aztán pedig keress egy normális vírusírtót (ajánlgatni nem akarok, eléggé megoszlóak a vélemények, kinek mi jön be)Személy szerint win 8.1 párti vagyok, sokan nem szeretik, nekem tökéletes. Nagyon bejött. Gyorsabb, mint a 7.

2015. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Addig jól csinálod, hogy eltávolítod őket, utána viszont célszerű lenne lefuttatni az AdwCleaner programot.Ezzel törölni lehet az eltávolítás után visszamaradt elemeket.A Malwaretips oldalán keress rá ezekre a nem kívánatos programokra.

Nagyjából azt fogod látni: Uninstall - AdwCleaner - Malwarebytes - Hitman Pro - böngésző beállítások.

2015. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!