Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gameplay videóhoz melyik...

Gameplay videóhoz melyik program a legjobb?

Figyelt kérdés

Igen, van ilyen kérdés és igen, utána néztem de nem jutottam semmire.

Egyszerű választ szeretnék, mert nem igazán értek az ilyesmihez. >.<



2015. júl. 8. 21:37
 1/3 tabaki ***** válasza:

Nemcsak, hogy van ilyen kérdés, hanem hetente van vagy öt. Esetleg a válaszoknak is utánanézhetnél...

Addig is használd az OBS-t, ingyenes is, dicsérik is:

[link]


Fizetősből a Mirillis Action!-t szokták javasolni, ismertek még: Fraps, Bandicam


Jobb NVidia kártyákra van hardveres megoldásként a ShadowPlay.


Egyikről sem tudok semmit, de ezen a nyomon elindulhatsz.

2015. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en 3-at hasznaltam mar teljesen leirom a tapasztalataimat es majd tudsz kovetkeztetni


Fraps: avi-ba vesz fel, jo minoseg, sokat foglal az ujabb verzio mar darabokba veszi fel 4/5GB-osokba, ami azert van mert a regebbieknel ha sokat vettel elofordult, hogy kesett a hang, ez nalam i7 procinal +20% terhelest okoz, szoval eszi a gepet


MSI After Burner: ezt nehez beallitani, kevesbe eszi meg a procit, viszont nem csinal olyan jo videot, (bar lehet, hogy meg lehetett volna mit finomitani a beallitasokon :)


Open Broadcaster: evel stream-ezni is lehet es felvenni si jo minosegbe, de ide kell a plusz VGA memoria, mert kulon ablakban mutatja, hogy mit vesz fel neked, itt viszont rengeteg beallitas van, hogy csokkentsd a processzorra iranyulo munkat, kevesebb minoseg romlasert, de nem eri meg, inkabb a kovetkezot ajanlom, erre csak ha valoban jo geped van.


Mirilis Action: tort / crack-elt verziot hasznaltam itt 2 bealltias van, hogy mibe vegye fel

avi, ami sokat foglal, bar ez egy darabba veszi fel a videot, ez nalam ugye i7-es procinal 2-3% terhelest jelentett, sokkal inkabb a HDD-t fogta meg mivel.

a masik pedig az mp4 ez dobott a proci terhelesen 20-22%-ot is, de a file merete az avi-ehoz kepest azonos ido utan kb a 10-15%-a volt, viszont ennek ellenere semmi latszolagos kulonbseget nem vettem eszre, hogy rosszabb esetleg jobb lenne a minosege az avi-ehoz kepest, a lenyeg szerintem itt csak annyi volt, hogy mennyit foglal.


Tehat ha van jo geped, gondolok minimum 4 magosra es 8GB ram-ra, akkor ajanlom neked a Mirilis Action-t, mert tapasztalataim alapjan eddig ez volt a legjobb amit en hasznaltam. Persze allitgathatsz a beallitasain es ha avi-ba veszel fel de a helyed sok van szabad, biztosan megy kicsivel gyengebb gepen is.


Remelem tudtam segiteni, hogy melyiket valaszd ;)

2015. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! (:
2015. júl. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!