Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyors segítséget kérek szépen...

Gyors segítséget kérek szépen AVS Video Editor 6.5 program használóitól. (? )

Figyelt kérdés

Letöltöttem a fent megnevezett programot, és sok napi munka során elkészült egy nagyszerű meglepetésvideó, amit nem tudok "szépen" konvertálni. Merthogy: egy nem aktivált verziót használok, és 'The watermark banner will be placed in the centre of the output file.' Megkérdi, hogy így is szeretnéd konvertálni? Mivel nekem eléggé sürgős lenne, rámentem, hogy igen, konvertálta .avi kiterjesztésbe, viszont amikor megnyitom a videót, mindegyre két-két percig középre rá van égetve, hogy én nem aktivált verziót használtam. S eléggé zavaróak a nagy piros betűk.



Hogyan tudnám a legpraktikusabban s egyben a leggyorsabban összehozni a legjobbat?


2015. júl. 25. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Keress másik video szerkesztöt
2015. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak:

-abban nem biztos, hogy meglesznek pont ugyanezek az effektek, sőt több, mint valószínű, hogy nem lesznek meg

-egész eddigi munkám odavesz, és sürgős lenne

-s már annyi mindent próbáltam, nem tudom melyik lenne egyszerű, s egyben tuti ahhoz, hogy több apró videót tudjak összevágni különböző zeneszámokkal

2015. júl. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!