Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van videószerkesztő? (Lehetőle...

Van videószerkesztő? (Lehetőleg alkalmazás)

Figyelt kérdés
Van egy videóm, amin van 2 ember, és az egyiknek szeretném 'kicserélni a fejét'. Fényképen könnyű ilyet csinálni, de videón lehet ilyet?

2015. júl. 31. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kockáról kockára...jó sok ideig biztos megoldható. De halandó ember nem tudja megcsinálni.
2015. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Attól függ, mennyire célod a hitelesség. Ha csak poénból oda akarsz barmolni valamit, az nem olyan vészes, mert megoldható kulcskocka-animációval. Ha viszont el is akarod hitetni, hogy az illető egy másik ember, akkor nincs mese, tényleg marad a kockáról-kockára szerkesztés, és az is jó alaposan előkészítve. Mellesleg még így se túl valószínű, hogy észrevétlen marad a csalás, de elvi akadálya nincs.
2015. aug. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak poénbol, az se baj ha nagyon látszik hogy ez csak szerkesztett:)
2015. aug. 1. 09:13
 4/5 tabaki ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én videószerkesztésre is a Blendert használom, de nem tudom, hogy neked, mint kezdőnek, mennyire merjem ajánlani.

Ennél a kérdésnél bemutatok egy-két blenderes próbát:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

Itt pedig találsz egy linket, ahol megpróbálom leírni, hogy hogyan teszek be egy (átlátszó hátterű PNG) képet a videóba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


A fizetős programok közül a Camtasia Studiot, Sony Vegast, After Effectset szokták javasolni, nekem egyikben sincs tapasztalatom.

2015. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyszer már próbáltam a Blendert de nem nagyon sikerült. De mégegszer megpróbálom, hátha :)
2015. aug. 2. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!