Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows tálca probléma?

Windows tálca probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy a tálca egyszerűen alig működik.

A következők a problémák:


-Start gombra ha bal klikkel kattintok, nem jön elő semmit. Jobb klikkel előhozza, amiket elő kell.

-Mivel a kereső a Start menüben van, ezért az sem működik. Se a Win+S, se a Win+Q gombbal, se a billentyűzetemen található Kereső gombbal.

-Az ikonok amik a tálcán vannak (skype, steam, vlc, stb...) jobb klikkel kattintva semmi nem történik, csak meg tudom őket nyitni, ugye bal klikkel.


Amikor rájuk kattintok, előjön a homokóra jel az egér mellett, de nem történik semmi.


Windows 10 64bit Pro operációs rendszer. (Home-t akartam felrakni, de csak a Win 7 Ultimate CD-t találtam meg itthon, és a Win7 Home pendrivet, valamiért nem olvasta be.)


Újraraktam a Windows 10-et, azután működött a tálca, de rá 3 órára, amikor újraindítottam a gépet, már megint nem működött, és nincs kedvem 3 óránként újra rakni...


Google megint használhatatlan, mert csak a Win10 aktivációs ikonról szólnak a találatok, nem a tálca problémáról.


[link]


Ezen a linken található megoldást, már kipróbáltam, de nem történt semmi, nem javult meg...


Valami ötletetek nincsen?


Arra gondoltam, hogy megkeresem melyik folyamat/szolgáltatás felelős a tálcáért, és újraindítom, de nem sikerült rájönnöm...



2015. aug. 3. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbálj egy tiszta telepítést, a frissítésből rengeteg embernek van problémája, talán ez is annak a számlájára írható.
2015. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Uj ehkér plízs
2015. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Említettem, hogy azóta újraraktam... :D
2015. aug. 3. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt nem említetted, hogy tiszta telepítéssel raktad-e újra. Az okoskodás biztosan nem fog segíteni.


Minden esetre ebben az esetben valami shell beépülő lehet a ludas, vagy nem kompatibilis vírusirtó.


Csinálj még egy tiszta telepítést, majd minden egyes program telepítése után ellenőrizd, hogy előjött-e a probléma. Aminél előjön, az a nem kompatibilis, abból kell frissebb verziót szerezni, vagy kihagyni.

2015. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazad lehet.... mindjárt megcsinálom.


És, nem támadás szándékúnak írtam, csak azt hittem, elsiklottál felette.... :)

2015. aug. 3. 21:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, újratelepítettem, Advanced System Care-t nem tettem fel, most minden működik megfelelően. :D
2015. aug. 4. 21:16
 7/11 Steve0707 válasza:
Nemkem is egy ideig működött de hasonló ahelyzet nekem is van advancer system careem bizos hogy az okozta a hibát mert nekem hosszú hónapokig működött vele probléma nélkül
2015. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem 100, hogy az okozta.


1 hónapja felraktam megint, mondom már biztos kijavították ezt a hibát.

Hát, valamit megint elcseszett, mert egyfolytában előjött 1 ablak, hogy "ezt a programot nem lehet megnyitni. Válasszon az alábbi lista elemei közül, mellyel megszeretné nyitni: " Ezt pedig nem lehetett sehogy sem eltüntetni. És a legrosszabb, hogy mindig ez az "ablak" volt prioritásba, szal, akármit csináltam ezt az ablakot láttam a képernyőm közepén.

Érdekes, hogy pont azután, miután letöltöttem megint.

Na, mindegy. Többet nem használom.

Pedig Win7-en eléggé hosszú ideig használtam, és semmit nem k#rt el a rendszerben. :S

2015. dec. 30. 19:40
 9/11 Szal Dávid válasza:
Én egyáltalán nem ismerem ezt a System Advanced Care nevű programot, sosem volt feltelepítve, mégis, tegnap reggel még működött(semmit nem telepítettem, frissítettem) kikapcsoltam, hazajöttem, beindítottam, és azóta nem működik, csak a fent említett megoldások, pl jobb klikk, billentyű kombinációk kiütve, explorer.exe kiütve, újraindítva rendszergazda ként, és nem működik. Tiszta telepítéssel lett felrakva. Szóval egyenlőre én még keresem a megoldást. Nincs kedvem újratelepíteni, mert nagyon sok programom van fent, amiket 5 év lenne újra felrakni. Remélem azért megoldódik
2016. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szal Dávid válasza:

Nos. nekem ez megoldotta a problémát. Kicsit hosszú, de ezzel megold mindent :)

[link]

2016. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!