Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó felvevő illetve...

Milyen videó felvevő illetve videószerkesztő programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni videózni de nem akarok fs kiadni a kezeim közül.


Fél-1 órás videókat vennék fel (tutorialok,néma végigjátszások, gameplay).

Ezeket kéne majd megvágni és "javítani". A javítás alatt pl a feliratokra, képek beszúrására, hang- esetleg képminőség javítása, egyéb effektek.


Nem olyan nagyok az elvárásaim szerintem, de annyira nem értek hozza igazából :D


A másik, milyen mikrofont használják (márka)?



2015. aug. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eleve minőségi, jó hangot akarsz, akkor az ott kezdődik, hogy dedikált hangkártya, mert amúgy alaplapin keresztül rengeteg a zaj. Onnantól a mikrofon már szinte mellékes. Amúgy ha Nvidiád van, Shadowplay is megteszi, ha viszont minőséget akarsz, akkor 20e forintért már van jó rögzítőkártya, és az nem terheli a rendszert sem.
2015. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13 vagyok (ne a felejtsem el kommentekkel), ergo saját keresettel még nem rendelkezem. De ha lenne 20ezrem akkor sem hangkártyát vennék, mert van még mit fejleszteni a gépen.
2015. aug. 8. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért. Amúgy dedikált hangkártyából normális van már 10 körül, pl. Xonar DG. Ha egy ócska realteked van, vehetsz te hozzá 5e forintos mikrofont is, akkor is zúgni és kattogni fog renderelés után.
2015. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor viszont felejtős a dolog. 10 ezret nem fogok kapni senkitől :D (mikrofont azért tudnék venni mert az a szüleimnek is előnyös lenne, de a hangkártya az csak nekem)
2015. aug. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!