Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van akkor ha a Team Speak...

Mi van akkor ha a Team Speak 3-mon disablézva van a mikrofonom?

Figyelt kérdés

Ma felmegyek ts-re és látom hogy a mikrofonom disblézva van.Volt már ilyen a speakers-el,de ott csináltam egy új Playback Profilet és jó volt. De most ha csinálni akarok egy újat,akkor nem menti el,nem csinálja meg. amikor az újat csinálom meg,ugye akkor a Defauult Settingsre megyek rá,mivel másik profilrol ugye nem tudom copyzni.És amikor OK-ozom nem csinálja meg. Már megnéztem és a gép érzékeli a mikrofont,teljesen jól be van állítva (laptopmikrofonom van),ezzel nincsen hiba. A ts-en is volt egy Capture profilom amit ha beállítottam jó volt ugye,de most eltűnt,a Playback profilok pedig ott vannak,azokkal semmi nem történt.Már mindent megpróbáltam és sehol semmi.Ha tudtok segíteni akkor segítsetek!Nagyon fontos lenne!!:(

Remélem érthetően fogalmaztam meg a kérdést,és értitek miről beszélek.



2015. aug. 9. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor enablézzad oszt good lesz, te meg happy.
2015. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!