Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem egy nem túl...

KillerTommy kérdése:

Újratelepítettem egy nem túl jó konfigurációs számítógépet. WindowsXP SP3 x86 bites op-t raktam rá, de a YouTubeon a videók laggolnak 360p-ben is, régebben ezek nemvoltak, pedig 2gb ram, egymagos 2.79 ghz-s a proci ez elég lenne neki, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

drivereket rakd fel! egyébként azt sem szabad elfelejteni, hogy régebben nem volt ennyi javascript a weboldalakon. sokkal erőforrásigényesebb lett a youtube is.


ha driverek után is gond van akkor próbálj ki egy linuxot (pl linux mint mate vagy linux mint xfce)

2015. aug. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egymagos procival ne csodálkozz. képzeld: 6.5 éves régi laptopomra felraktam nyár elején a linux mintet. Bőven elbírja a linuxot (mint 17.2), DE! Youtubeon mostanában elkezdtek iszonyatosan laggolni a videók: miért? Mert kevés az IGP azért. Minecraft is csak a ratyi igp miatt laggol. Integrált videokarid van? Akkor felejtsd el a youtubeot. :/ Ez a mai modern világ átka :( Ha nem lenne minden tele javascriptekkel meg reklámokkal, akkor a P4 számítógép is elég lenne, de akkor meg csődbement volna az egész számítógépipar...
2015. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Azért az irónia kedvéért felraktam egy kodi felületet is a mintre. Ajánlom próbáld ki!

(Natív youtube lejátszó van benne nem a html5-ös vagy flash-es hulladék. 10 éves laptopon (1GB ram, 1,4 celeron) és vitte 720p-ben vajsimán a klippeket...

2015. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. szept. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!