Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10, most akkor legális...

Windows 10, most akkor legális licencem van, vagy sem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy mikor kijött a win 10 le lehetett tölteni már 30.-is a telepítőt, hogy ne kelljen kivárni míg a microsoft adja ide. Ezzel a lehetőséggel én éltem, eddig nem is volt gond, szépen futott. Aztán kiderült hogy nincs aktiválva, és megijedtem hogy most elvesztem a legális win 10-emet, ezért elkezdtem neten keresgélni hogy mi van ilyenkor, és találtam pár termékkódot, (kmspicos kód volt szerintem) és azzal aktiváltam. Sajnos, nem futtat semmi komolyabb játékot (evolve, planetside 2) és azt írja hogy a rendszerem verziójával nem kompatibilis, vagy a steam csak egyszerű hibaüzenetet dob föl, amit nem tudok megoldani. Kérem segítsen aki tud, hogy most van-e lehetőségem újrarakni a gépet úgy, hogy ne ezzel a hamis kóddal kezelje megint a rendszert. (ja igen, azt írja ki a gép, hogy aktív a windows, de nem úgy viselkedik.)


U.i: legális windows 7 ről lett frissítve azthiszem 30.-án



2015. szept. 5. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

tedd vissza a windows 7-et,és rendesen frissíts a win updateból 10-re,utána már jó lesz .

de saját tapasztalatom,hogy a win 10 nem éri meg,túlságosan adathalász oprendszer,inkább egy hatalmas kémprogram,mint oprendszer.

2015. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én csak játékra és ilyesmire használnám, anynira nem izgat tudja hányat öltem :) De hogy tudom visszarakni win 7-re? mivel ez az opció helyreállításnál (gépházban) már nem elérhető valamiért... :S egyébként köszi a választ!
2015. szept. 5. 12:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, az is probléma hogy azóta újra lett telepítve a win 10 tisztatelepítéssel, hátha ez megoldja.. :S viszont megvan a win 7-nek a doboza, ha azt újrarakom a gépen és útána frissítek 10-re úgy működhet, és elfogadja a microsoft a win 7 termékkulcsomat?
2015. szept. 5. 12:31
 4/10 anonim ***** válasza:

töltsd le azt a win7 verziót,amihez megvan az eredeti kulcsod,telepítsd fel,és azt frissítsd win10-re,akkor eredeti lesz.

én kipróbáltam 2 hétig a win10-et,és hát játékok alatt nem brillírozik,tehát a win7-el jobban jársz.

2015. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) nagyon megijedtem :SS pacsi!
2015. szept. 5. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezt...

Én Aug. 01-02 óta használok Win10-et, semmi baja nincs a játékokkal, ugyanolyan mint Win7-en.....

Csak néhány program VOLT inkompatibilis vele, de már az is megoldódott....

2015. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 nekem egyetlen programom se kompatibilis a win 10-el. :)

eddig még egyiket se sikerült elindítsam win 10-en. :)

2015. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
WIN 10 rohadtul belassul 2-3 hét alatt akármit csinálsz
2015. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem működik mindegyik program...

+ múltkor 10 napig ment egyfolytában a gépem (képem is van.. :D), meg most 6 napig, de updatek miatt újraindítottam, de még mindig nem lassult be. Gyorsabb mint a hetes volt...

És még csak nem is SSD-m van..

2015. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
se az openshot,se a simplescreenrecorder nem indul el win 10-en. :(
2015. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!