Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A skype nem tud kapcsolatot...

A skype nem tud kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Bejelentkeznék a skype-ba, erre azt írja ki egy X idő után, hogy "A skype nem tudott kapcsolatot létesíteni" ... és nem csak nekem.. mi lehet a baj? újra is lett telepítve.
2015. szept. 21. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma világszerte meghalt a Skype. Ez van.
2015. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most barátnőmnek sikerült. nekem még mindig nem jó..
2015. szept. 21. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
én most skypeolok a haverommal, nekem működik
2015. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezen az alapon te is befoghatod !!

Nem szép dolog így beszélni a válaszolókkal.

Aki meg humorizál, azon mosolygunk egyet, és kész.

Mivel sértett ő meg téged ?

2015. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Éééés elkezdünk vitázni azért, mert egy válaszoló úgy gondolta, hogy a kérdezőnek viccelődni van kedve, és hogy "Phejjj, há' me' most mé' ne" b .szakodjunk kicsit, hogy azért se kapja meg a kérdező a választ, mert hosszú után VÉÉÉÉGRE tudna beszélni azokkal, akik fontosak neki, ERRRE,,,,,, kiüti magát az a mocskos skype, és segítséget kér a kérdező, de mit kap??????????????????? "[NÉZD VISSZA]" !!! Hát köszi szépen a normális válaszokat+!!!!!!!!!!!!!
2015. szept. 21. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:

A Skype világszerte összeomlott.

Ebből a mondatból melyik szót nem érted ?

2015. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy: Mint írtam, NEKI és MÁSOKNAK már JÓ, csak éppenséggel NEKEM NEM. ÚÚÚÚÚGYHOGY Köszi!!!!! ............ de azért bemásol X másik kérdést mert nem bírja felfogni hogy azok azt kérdezik hogy MIÉRT b .szakodik a skype, és nem azt, hogy másnak MIÉRT NEM!
2015. szept. 21. 19:31
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedved 11#.....


Az emberek nagy részének működik már a skype.. köztük ismerőseimnek is.. csak épp nekem nem.. OLVASD át újra amit írtam, jelentkezz ki, kapcsold ki a géped, és aludj. Jó éjt.

2015. szept. 21. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!