Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tartalomszűrő kiiktatása?!

Tartalomszűrő kiiktatása?!

Figyelt kérdés
Apám a laptopomat a gépszerelővel lekorlátoztatta hogy már nem én vagyok a rendszergazda. Valahogy nem lehet feltörni a rendszergazdát? (Újrarakáson kívül)

2015. okt. 12. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a google chromeba semmit se tudok nézni mer egyből feljegyzi a keylogger meg mindet szart letilt a tartalom szűrő
2015. okt. 12. 20:40
 2/4 anonim ***** válasza:
brühühü.
2015. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:
53%

Linux telepítőt pendrive-ra vagy DVD-re írva és onnét indítva a gépet Live (kipróbálás) módban, ami így nem nyúl a merevlemezhez, - egy teljes értékű és internetezés szempontjából korlátozásmentes rendszert kapsz...


Live Linux változatok: Ubuntu, Mint, Puppy, Uhu stb. magyarul is elérhetőek.

2015. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

(egyébként live rendszert használnék én is. sőt.. egy másik pendrivera telepítenék egy teljes értékű linuxot és mindenki nyalhatja a sót :))

2015. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!