Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitjameg a windows...

Miért nem nyitjameg a windows 7 starter a pdf formátumu fájlt? Mit kell tennem hogy meg nyissa?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 08:53
 1/8 szántóvető ***** válasza:
töltsd le a free openert. [link]
2015. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


PDF megnyitásához Adobe Acrobat Reader kell (a windows - egyik verzió sem - tudja alapból megnyitni a PDF fájlokat).


Töltsd le és telepitsd fel az Acrobat Reader-t : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:

Nyilván kell egy bármilyen program ami tud PDF-et megnyitni. Van sok. Van fizetős, ingyenes, stb.

És persze van maga az Adobe Reader.

na most a helyzet az, hogy nagy lassú, de legalább vírust lehet bekapni vele, ezért sokan nem ezt használják.

Én pl. jó szívvel ajánlom a FoxIt Reader-t.

2015. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm mostmár lejátssza :)
2015. okt. 28. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 Windows 8-tól ha jó tudom megnyitja a pdf-t is. Bár elég rég használtam windows-t, de emlékeim szerint valami megtekintő volt beépítve.


Az Adobe Reader bár maximálisan kompatibilis (és tökéletesen megjelenik benne még az interaktív pdf is) de egy lassú, lomha, erőforrászabáló biztonsági rés! Egy csomó ismert exploit adatbázis tele van a biztonsági réseivel. Tehát ha nem valami különleges, interaktív (pl indesign export) tartalmat akarsz vele megnézni, akkor bármelyik másik pdf megtekintőt szívesebben ajánlanám mint az Adobe Readert!

2015. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem w8-ról, w7 Starterről volt szó. Adobe Readert töltsd le. Ha nem túlzottan jó a neted, akkor Foxit Reader.
2015. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

"a windows - egyik verzió sem - tudja alapból megnyitni a PDF fájlokat"

azt erre írtam! a kérdést én is el tudtam olvasni, de köszönöm.

2015. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 coopper ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van én nem próbáltam, csak gondoltam, hogy ha a win7-ig egyik sem nyitja meg akkor ez igy is marad, de ezek szerint a Microsoft is belátta a windows hiányosságát (vagy a PDF szabvánnyá vált és ez az oka), végül is mindegy, egy a lényeg ezek szerint az újabb windowsok már megbirkóznak a pdf formátummal mindenféle külső program nélkül.


Elnézést a félrevezetésért.


Üdv.

2015. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!