Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Directx telapítési probléma,...

RoyalDamage kérdése:

Directx telapítési probléma, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Kishugom star stable nevezetű játékát elkezdtem telepíteni és a következő probléma történt.Windows 8.1 pro 32bit-es volt windowson hiba nélkül felment a directx 9 telepítője amit a játék telepitője feldobott (Directx 11 volt a gépen alapból)...most újra lett húzva a gép windows 8.1 pro 64bites verzióra és ezen is directx 11-van.Elkezdtükk a telepítést ugyan úgy bedobta a directx 9 telepitőjét és mikkor elkezdeném telepíteni ezt a hiba üzenetet kapom: An internal system error occurred.

Please refer to DXError.log and DirectX.log Windows folder to determine problem.A telepitést kikerülni nem lehet mert ki írja, hogy szükséges a játékhoz a directx 9.Probáltam letölteni máshonnan a directx 9-et de ott is ugyan ez a hibaüzenet fogadott.Ilyenkor mi a teendő?



2015. okt. 29. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt utálom a 64 bites rendszereket.
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helo én is most oldottam meg a problémát nagyon egyszerű le kell töltened a visual studio c++-t és kész linket is azért küldök mert tudom mennyire rossz ez xd


[link]

2015. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!