Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék szerezni egy jó...

Honnan tudnék szerezni egy jó 3d modell tervezői programot ingyen?

Figyelt kérdés
Egyedi üdítőautomatát szeretnék tervezni és egyedi üdítősdobozt. Milyen programot ajánlotok? (2 mag intel celeron 2,16 ghz 4gb ram)
2015. nov. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Blender az ingyenes es nem borzaszto. Vagy valami cad progit de abbol keves ingyenes es turheto van.
2015. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:

Persze, hogy Blender:

[link]


Ingyenes CAD-programok pl.:

[link]

[link]

2015. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, próbálkozom a blenderrel, remélem hamar ráérzek.
2015. nov. 6. 19:31
 4/8 tabaki ***** válasza:
Ha nem hagyod abba, akkor lehet, hogy nem hamar, de nagyon...
2015. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt az előbbit nem nagyon értettem, de oké.
2015. nov. 8. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy értette, hogy sok gyakorlással (nem kevés idő) nagy dolgokat lehet elérni.
2015. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
Meg úgy, hogy nagyon eggyé lehet válni a kezelésének a logikájával. Mivel nagyon következetesen felépített rendszer, gyakran a számodra új területein is „ösztönösen” érzed majd, hogy hogyan működtesd.
2015. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tájékoztatásul, ha valaki később hasonló programot keresve jutna erre a linkre: a blender nem rossz, de én inkább a microsoft 3dbuilder programját részesítem előnyben. Tény, hogy a buildernél több logikára van szükség, de nekem ez nem jelent gondot. (3d nyomtatáshoz is jobb, egyszerűbb használni)
2016. júl. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!