Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Össze akadt a Ctrl, a 0 és az...

Mrs. Deniel kérdése:

Össze akadt a Ctrl, a 0 és az Y gombjaim! Ha a bal Ctrl-t megnyomom beír egy 0-t, ha a jobbat akkor egy Y-t, de ugyan akkor ellátja a feladatát is, mert betudok vele illeszteni, miért csinálja ezt és hogy lehet vissza állítani?

Figyelt kérdés
ha a 0-t vagy az Y-t nyomom, az is leüti a kívánt betüt/számot, de az is viselkedik Ctrl ként is, azzal is betudok illeszteni (Y+C vagy 0+C nyomásakor) eléggé ravaró, mert ha írok valamit amiben a GY után jön egy o betű, mint a fent írt "nyomásakor" szóban is akkor a Ctrl+o azaz a megnyitás parancsot feldobja, próbáltam keresni megoldást de semmi használhatót nem találtam, a nyelv beállítánál is csak a nyelvet tudom kivállasztani de magát a gombot nem lehet átírni, 64 bites Win7 em van de nem találtam sehol ilyes fajta beállítást, kérem segítsen valaki, ez így használhatatlan!

2015. nov. 8. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!