Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 alatt miért nem fut...

Windows 7 alatt miért nem fut az ÁNYK-AbevJava program?

Figyelt kérdés

Windows 7-re telepítettem az ÁNYK-AbevJava programot(Általános nyomtatványkitöltő program). Innen telepítettem: [link]

A megfelelő java alkalmazás is telepítve van.

Az alkalmazás elindítása után egy pillanatra felvillan egy kis fekete ablak, aztán semmi sem történik. Én valamilyen win7 beállítási problémára gyanakszom. Van valakinek valami tippje, hogy mit kell át vagy beállítani, hogy fusson az alkalmazás?


2010. márc. 19. 17:38
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
50%
Jó a megoldás. De nekem azért betette a kaput ,hogy egy ilyen súlyú program egy kalap kaka. Milliárdokba kerül a fejlesztése , és még elindítani sem lehet. Ez a magyar informatikai elit...
2011. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
olyankor mi van ha nincs path fájl?
2011. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Le tudnád írni, hogy pontosan mit csináltál amitől elkezdett működni az ÁNYK? (pont ugyanaz a problémám, mint neked volt. Megcsináltam, amit TITITI írt, de nekem még így se működik.)

Köszönöm.

2011. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 DrFloyd válasza:
nekem az oldotta meg a problémát hogy újra installáltam a java-t -> 64 bitest tettem fel, mert 64 bites rendszerem van és a java.com-on alapból a 32 bites program települ. ezután újra feltettem az ÁNYK-t és működött minden!
2011. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Ugyan ezt csinálta most nekem is a kis piszok. a java újra felrakása oldotta meg a problémát. Először az a röhej, hogy gond nélkül futott, de maga a program olyan lett hogy a kezdő programozók is pironkodva tagadnák le, ha diákéveik alatt ilyen minőséget kódoltak volna (gondolom milliárdokba került XD).


Van benne azért pár szimpatikus vonás. Egyik ilyen hogy van egyáltalán. Másik hogy könnyű az ügyfélkapun keresztül a kitöltött nyomtatványok beküldése.


Néhány dolgával viszont nem tudok a Magyar elektronikus ügyintézésnek megbocsátani. Egyik ilyen a díjfizetés maga és ennek a körülményes megoldása.


Nincs értesítés rá, hogy be kellene fizetni a díjat, a befizetés helyét és összegét külön ki kell nyomozni egy állami weboldal menütengeréből, ahol rengeteg a felesleges információ, és körülményes a megfogalmazás.

Nem adnak információt róla, hogy megkapták e a befizetett összeget. Ez kívülről nekem úgy tetszik, mintha a befizetett pénzem önkényesen megtartanák maguknak (elég lenne egy kis jelzés) ha esetleg úgy tartja kedvük.

Túl hosszú érkeztetési számot generál ami nem fér el rendesen a közlemény rovatokba. Így lehet izgulni rajta hogy a két sorba tördelt számot is elfogadja e majd a rendszerük.

Ha esetleg nem érkezett meg a pénz, vagy rossz volt az azonosító szám és nem tudták feldolgozni a kérelmet, arról sem kapsz értesítést, így teljes a bizonytalanság.

(ha 8 napig nem kapsz semmi visszajelzést lehet izgulni :D esetleg az átutalásodnak búcsút mondani)

2011. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Zozmók válasza:
Óóóóóó, de köszönöm, hogy megkérdezted és írtatok róla!!!! Mit szívtam vele eddig! :(
2012. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 EnTeO2 válasza:
TITITI válasza helyes, csak éppen az én gépemen a jre6 szövegrész helyett jre7 -et kellett írnom (nyilván más a a JAVA verzióm), és így elkezdett működni. Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Gramanox válasza:

Nekem úgy elindult, hogy a

c:\Users\Public\abevjava\abevjava.jar

fájlt indítottam el, ehhez csináltam parancsikont az asztalra is.

2013. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Femindian válasza:
Sziasztok! Én úgy tudtam elindítani az ÁNYK-t, hogy a telepítés után totalcommanderben a c-meghajtón a users/public könyvtárban az abevjava_start bat kiterjesztéssel elindult a program!
2013. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sehogy sem indul csak úgy ha kikerestem a könyvtárában a "gen_abevjava_start" fájlt.Elindítottam kikereste a javát és láss csodát utána indult :)

Remélem segítettem.

2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!