Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnézni mi...

Miért nem tudom megnézni mi van az egyik mappámban windows alatt?

Figyelt kérdés
Van a gépemen egy mappa amiben képek és videók vannak, és az a bajom hogy rájött a bolondóra a windowsra mert nem tudom megnézni mik vannak benne mert nem adja be őket, ugrál összevissza mint ha a frissítést nyomogatnám örökké, bele másolni vagy áthelyezni gond nélkül enged de megnézni hogy mi van benne csak total commanderrel tudom... ugyanakkor ha átteszem máshova azt a bizonyos mappát akkor meg gond nélkül megtudom nyitni... mi lehet a baj?

2015. nov. 28. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem volt esetleg egy másik gépben is a winchester? Jogosultságaid megvannak?
2015. nov. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez vagy jogosultság kérdés, vagy rejtett mappa.
2015. nov. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nemvolt. Notebookban lèvő belső vincsin van, van egy mappám a d partición amiben tárolok mindent ideiglenesen, ide pakolok mindent amit letöltöttem felmáasoltam meg minden, van beene egy rakás mappa is. Ennek a mappának nem adtam nevet így csak új mappa a neve, val benne pár jpg, flv ès png. A jogosultságokkal nincs baj, jól vannak beállítva ès megnyitni is megtudom a mappát amiről szó van, csak èpp a fájlokatnem látom mert úgy csinál mint ha a frissítès gombhoz ragadt volna az ujjam. Ha átteszem másik mappába tcvel a bennelèvő fájlokat akkor egy darabig jó de max egy-másfèl óra ès megint frissítget.
2015. nov. 29. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!