Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnek pendrive-ra...

Hogyan tudnek pendrive-ra Windows Xp-t ratenni, hogy bootolhato legyen?

Figyelt kérdés
probaltam mar YUMI-val de nem müködött behozta a menüt ,de megse tudta telepiteni pedig bevolt allitva ,hogy usb-röl bootoljon! win8.1-el csinaltam mar ilyen oprendszert rufus-al azzal müködött minden ahogy kell,de xp-vel gözöm sincs hogy lehetne. vkinek van vmi hasznalhato ötlete? nagyot segitene vele! köszönöm elöre is!

2016. jan. 2. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Miért akarsz még XP-t telepíteni?

Ha gyenge a gép, akkor Linux, ha nem, akkor meg Win7/8.1/10.

A kérdéshez: Rufussal próbáltad? A "behozta a menüt ,de megse tudta telepiteni" mit akar jelenteni? Mit hozott be és hol akadt el a telepítés?

G.

2016. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ne privátban!

Ha a Rufussal megy, akkor csináld azzal, kulcsot meg keress hozzá a neten, van ezer belőle.

G.

2016. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de nem az a gond , nem jutok el addig ,hogy kulcsot betudjam irni! ha eljutnek egyertelmü h kerestem volna kulcsot hozzä mär vagy 20x raktam sokfajta gepen ujra xp-t regebben
2016. jan. 2. 15:57
 4/21 anonim ***** válasza:

Hol akadsz el?

G.

2016. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
elindul a telepitö betöltö az elejen a dolgokat es mikor oda kerülne a sor ,hogy ramenjek h windows xp telepitese akk kidobja h ervenytelen liszensz vagy azt h nincs hova telepitenie mikor van egy 105 es egy 126gb-s particio is ami szinte full üres mind2 csak oprendszer van rajta meg pär kisebb progi
2016. jan. 2. 17:05
 6/21 anonim ***** válasza:

"105 es egy 126gb-s particio is ami szinte full üres mind2 csak oprendszer van rajta meg pär kisebb progi"

Operációs rendszert tartalmazó partícióra nem telepítünk operációs rendszert! Formázd le az egyik partíciót és arra tegyed!

G.

2016. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de nem jutok el odaig ,hogy tudjak particionalni ezt mondom ,mindig leszoktam a particiot formäzni elötte! de amugy meg lehet melle tenni csak akk induläskor ki kell valasztani ,hogy xp-t vagy win7-et akarsz inditani ha nem xp van fent jelenleg
2016. jan. 2. 17:44
 8/21 anonim ***** válasza:

Szedj le egy rendes XP telepítőt (MSDN verziót), ne kókányoltat, akkor nem lesz liszensz gond. Meg kéne a pontos hibaüzenet is, ha ismét jelentkezik.

Amúgy a BIOS-ban a háttértár kezelése mire van rakva? (IDE vagy ACHI?)

G.

2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
[link] ez jo lesz? igaz csak sp2-es ez most pont de majd utolag letöltönem hozzä az sp3-at azon ne muljon
2016. jan. 2. 19:07
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja, jónak tűnik. Kezdd el a telepítést, és ha hiba van valahol, akkor kommentben küldj képet róla!

G.

2016. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!